Medianet: internetové stránky, webové prezentace : co umíme : e-shopy & katalogy

Medianet : internet & multimediaMedianet: internetové stránky, weby, webdesign, programování

Masarykova 316/146, 41 501 Teplice
telefon: +420 478 048 320; +420 776 580 385
www.medianet.cz, e-mail: info@medianet.cz


e-shopy a katalogy

Internetové katalogy

Vyrábíte? Prodáváte? A máte už svůj katalog na internetu? Umíme pro Vás vytvořit přehledný elektronický katalog, který nejen dobře vypadá, ale také dobře funguje a je možné jej doplnit o funkce pokročilého vyhledávání a filtrování.

K internetovým katalogům samozřejmě také nabízíme nástroj pro jejich snadnou a pohodlnou administraci. Jedná se o modul doplněný do našeho administrátorského systému Saviour, se kterým pro Vás bude opravdu hračkou přidávání nových produktů, kategorií, práce s ceníky nebo třeba vkládání obrázků.

Realizace

Doba zpracování internetového katalogu se pohybuje od 1 do 3 měsíců v závislosti na struktuře a množství produktů a formě a komplexnosti dodávaných podkladů. Tato kritéria jsou i základem pro výpočet ceny, výroba internetového katalogu se pohybuje od 20.000,- Kč.

Internetové obchody

Od elektronického katalogu je k elektronickému obchodu jen malý krůček. Když máte to první, proč si nepořídit i to druhé. Naše řešení elektronických obchodů je flexibilní a při jejich tvorbě se snažíme o to, aby byly co nejvíce přehledné, jednoduché a uživatelsky přátelské pro nakupující zákazníky.

Objednávkový systém

Další možností je samostatný objednávkový systém. Tato varianta je vhodná v případě stránek, které nemají rozsáhlý katalog produktů a nabízejí jen jeden produkt nebo omezené množství produktů či služeb (realitní kanceláře, ubytovací služby apod.).

Odkazy na některé realizované e-shopy a katalogy:
Elixír zdraví, obchod zdravé výživy Internetový katalog dodavatele reklamních předmětů Internetový katalog a e-obchod pneumatik
Elixír zdraví Bess M&M s.r.o. Pneuservis Holeček

Aktuální info

Vážení zákazníci,
nové webové projekty již nerealizujeme.
Naše webová tvorba pomalu ustávala a pracovní energie se přesunula do e-shopu
s kameny a kamenné prodejny.

Více informací o současné činnosti naleznate na eshop.whitelady.cz a www.whitelady.cz.

Webhostingové služby stávajícím klientům poskytujeme stále za původně sjednaných podmínek.

Děkujeme za pochopení.
Zanechte stopy...
Méďa ...internet je hračka!