Medianet: internetové stránky, webové prezentace : co umíme : www stránky

Medianet : internet & multimediaMedianet: internetové stránky, weby, webdesign, programování

Masarykova 316/146, 41 501 Teplice
telefon: +420 478 048 320; +420 776 580 385
www.medianet.cz, e-mail: info@medianet.cz


www stránky - webdesign

Stránky vymýšlíme a vytváříme vždy s ohledem na individuální potřeby klientů. Klademe při tom důraz na funkčnost, vzhled a v neposlední řadě také na "řemeslné" provedení. Samozřejmostí je dodržování všech zásad, které hrají důležitou roli v SEO (optimalizace stránek pro vyhledávače). Webdesign je naší prací i koníčkem.

Ať potřebujete vytvořit rozsáhlý web pro mezinárodní korporaci, nebo chcete jenom skromnou firemní vizitku, stránky od nás Vám rozhodně ostudu neudělají!

Realizace

Každému projektu předchází analýza a vytvoření cenové nabídky. Cena WWW prezentace vychází z plánovaného rozsahu, podoby grafického návrhu a z technologické náročnosti. Cena za vytvoření jednoduché, ale kvalitní internetové prezentace včetně grafického návrhu se pohybuje od 10.000 Kč.

Doba realizace je závislá nejen na rozsahu stránek, ale také na množství a formě dodaných podkladů. Grafický návrh předkládáme obvykle do 7 až 10ti dnů, malé weby jsme schopni kompletně realizovat do 14 dnů od dodání podkladů, zpracování velké prezentace se může protáhnout i na 2 nebo 3 měsíce. Ačkoli je webdesign časově náročný jsme schopni vytvořit www stránky i v kratším časovém úseku, v takovém případě je však cena navýšena o cca 20 %.

Používané technologie

XHTML, CSS, PHP, SQL, XML, XSLT, Flash, JavaScript

Většinu v současnosti realizovaných prezentací zpracováváme tak, aby bylo možné je v libovolném okamžiku propojit s naším redakčním systémem Saviour, který umožní snadnou správu obsahu stránek. Cena redakčního systému je od 7.000 Kč za základní verzi, ke které je však možné doplnit celou řadu rozšiřujících modulů.

Aktuální info

Vážení zákazníci,
nové webové projekty již nerealizujeme.
Naše webová tvorba pomalu ustávala a pracovní energie se přesunula do e-shopu
s kameny a kamenné prodejny.

Více informací o současné činnosti naleznate na eshop.whitelady.cz a www.whitelady.cz.

Webhostingové služby stávajícím klientům poskytujeme stále za původně sjednaných podmínek.

Děkujeme za pochopení.
Zanechte stopy...
Méďa ...internet je hračka!